Header Ads

Facebookta Kimler Sizi Arkadaşlıktan çıkarmış veya engellemiş ? Öğrenin !


Merhaba arkadaşlar , bugün size Facebook' ta hangi arkadaşınızın sizi engellediği veya arkadaşlıktan çıkardığını gösteren bir Android ve İos programı tanıtacağım.

Who Deleted Me on Facebook[ Facebook’dan beni kim sildi?] uygulaması adından da anlaşabileceği üzere profilinizden önceden ekli ama sonradan sizi arkadaşlıktan çıkartan kişileri size söylüyor.
Mobilden kullanabileceğiniz bu uygulama hem android kullanıcıları için hemde iOS kullanıcıları için markete yüklendi bile.
Uygulamayı yüklediğiniz andan itibaren çalışmaya başlıyor, yani daha önceden sizi arkadaşlıktan veya engelleyen kişileri ne yazık ki göremiyorsunuz.


Aslında uygulama bizzat facebook üzerinden facebook ile entegre bir şekilde çalışacaktı ama facebook geri de bıraktığımız nisan ayında aldığı gizlilik kararlarıyla ilgili olarak bunu yayınlaması halinde gizlilik şartlarını ihlal edeceğinden dolayı uygulama bağımsız olarak yayınlandı.

Programı kullanmak için aşşağıdaki indir tuşuna basın 5 saniye bekleyip reklamı geç deyin ardından skip deyin.Sonra işletim sisteminize göre tıklayıp programı indirin.
Programı İndir


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.