Header Ads

Pokemon Go Güncel Apk İndir (İos+Android) Ve Hilesi


Merhaba arkadaşlar bugün ülkemize yeni gelen Pokemon Go oyununu sizlerle paylaşıcam çok güzel bir oyundur.İyi eğlenceler :)

Oyundan Görüntüler:

iOS indirme yöntemi:

Gerekenler:
iOS:
iPhone 5+
iOS 8+
Güçlü bir internet bağlantısı: (Wi-Fi, 3G ya da 4G)
GPS ve konum hizmetleri
Not: Jailbreak işlemi yapılmış cihazlarda oyun çalışmayacak.

"Öncelikle eski apple hesabınızın şifresini not edin. Daha sonra ilk sayfada en aşağı inip hesabınızdan çıkış yapın. Daha sonra TIKLA yın ve Pokemon Go yu Apple Store da açın. Avustralya da mevcut o dükkana gönderecek. Daha sonra hesapsız biçimde indirmeyi deneyin. Apple hesabı isteyecek. Kredi kartı kısmında seçili kart olmadan kayıt olabilirsiniz. Fakat uygulama indirirken kayıt olmanız lazım. Daha sonra address kısmına bir şeyler yazın ( Somewhere St. Olabilir). Daha sonra şehir Melbourne , posta kodu 3000, Diğeri de VIC (vic). Daha sonra e posta onaylaması isteyecek kullandığınız e postaya giden maille onaylatıp go yu indirin. İndikten sonra hesapla bir işiniz olmayacak. Kendi hesabınıza giriş yapabilirsiniz."

Android indirme yöntemi:

Aşşağıdaki linklerden androidinize uygun sürümü indirip kurun ve oyunun tadını çıkartın.

Pokemon Go Play Store

Bu apk sürekli günceldir son sürümünü indir tuşuna basıp indirebilirsiniz.
Pokemon Go 4.4 Üstü Apk İndir

Pokemon Go 4.4 Altı Apk İndir

Yeni Sürüm Pokemon Go (0.29.2)


POKEMON GO HİLESİ
Pokemon oyununun hilesini anlatıcagım arkadaşlar. Herhangi bir programa,uygulamaya ihtiyacımız yok.Bir kaç gün önce çıkmasına rağmen gündeme şahane bir şekilde oturan pokemon go’yu herkes duymuştur. Bu yazımızda bir bayan youtuber'ın tatlı anlatımıyla sizlere pikachu yakalama hilesini göstereceğiz. Videoda geniş anlatım mevcut aslında ama biz genede kısa bir şekil de anlatalım. Oyuna ilk girdiğinizde karakterinizi seçtikten sonra oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra karşınıza hemen bulbasaur (balbazar), charmander (çarmendır) ce squirtle (sukörtıl) çıkıyor. Siz bunların içinden hiç birini seçmeden yola devam ediyorsunuz. Çıkan pokemonlardan uzaklaştıkça karşınıza yeniden çıkıyorlar. 4. Çıkışınızda karşınıza bir de pikachu çıkıyor ve tabi tek yapmanız gereken pikachu yu seçip ona poketopu atmak. Artık bir pikachu ya sahipsiniz güle güle oynayın.

VİDEOLU ANLATIM

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.