Header Ads

İphone'daki Dosyalarınızı Android'e Aktarma

Herkese merhabalar dostlar, bugün sizlerlen birlikte iphone dan androide geçiş yaparken kişisel dosyalarınızı eksiksiz bir şekilde yeni android cihazınıza aktarmayı anlatacağız.İphone kullanıcısınız ve yeni bir android cihazı aldınız. Ama iphone deki dosyalarınızı android cihazınıza atamıyor musunuz? Evet birlikte bu sorunu basit bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Dilerseniz adım adım bu sorunu çözelim.

Adım 1
 İlk öncelikle yeni aldığınız android cihazınızda google hesabınızı açıyorsunuz. Ve açtıktan sonra play store uygulamasına girmeniz gerekecek. Play store dan Copy My Data uygulamasını buraya tıklayarak indirmeniz gerekli. Aynı uygulamayı iphone cihazınız içinde indirmeniz gerekli. İphone için Copy My Data uygulamasını indirmek için de buraya tıklayınız.

Adım 2
Hem iphone cihazınızın hem de android cihazınızın bağlandığı wifi ağı aynı olması gerekli. İki cihazınızı da aynı wifi ağına bağlayın.

Adım 3
Aynı wifi ağına bağladıktan sonra iphone ve android cihazımızdan copy my data uygulamasını her iki cihazda da açıyoruz. 

Adım 4
Öncelikle iphone dan copy my data uygulamasına girdiğimizde android cihazımız ekranda belirecek. Ve copy data from selected device (seçilen cihaza medya aktar) diyeceğiz. Android cihazımızda ise ilk seçenek olan to or from another device over wifi seçeneğini seçeceğiz.

iphonedan androide medya aktarımı

Adım 5
İphone cihazınızdaki verilen kodu android cihazınızın ekranına yazın.

android iphone medya aktarımı


Adım 6
Ve iphone dan android telefonunuza kopyalamak istediğiniz dosyarı seçip androide kopyalayabilirsiniz.


android iphone medya aktarımı


İşlemimiz bu kadar.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.