Header Ads

F@TİH'E NASIL BAĞLANILIR ? GÜNCEL ŞİFRE VE EN HIZLI GÜNCEL VPN'LER (İOS VE PC İÇİN VPN EKLENDİ)


Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle beraber f@tih e en hızlı bir şekilde bağlanıcaz

İlk önce wifi nin şifresini verelim şifre geçen senekiyle aynı değişmemiş :D

Şifre
!1qaz2WSX3edc4RFV%56

Evet bağlandık fakat çogu siteye erişim engeli var bunun için de vpn e bağlanmamız lazım en hızlı vpn ler aşşağıda güncel olarak bulunmakta indirip kurun ve bağlanın sonra istediğiniz gibi gezinin f@tihe her bağlandığınızda tekrar vpn e bağlanmanız gerekmektedir.

Sadece indirme yapmak isterseniz http://sertifika.meb.gov.tr/ adresine girin ve sertifikayı indirin direk üstüne tıklayıp kurun.Olmazsa sertifikayı telefonun normal hafızasına atın ayarlar güvenlik ten sertifika yükle deyin ve tamam a basın engelli olmayan sitelerden hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz.

Vpn siz film-dizi izleme ve apk indirme makalem için TIKLA

-YENİ VPN-
Yeni bulduğum VPN f@tihe bağlanıp sınırsız ve yüksek hızda internete girebilirsiniz.Vpn yi kullanmak için üstteki sertifikayı kurmanız gerek.Bağlanması biraz uzun sürüyor bağlanana kadar bekleyin.İos dada arada bağlanmadiği oluyor ama kesinlikle bağlanır.Ayrıca programın crackli özel sürümünü koydum bol sömürmeler :)


Not:Giriş yapmak isterse üye olmayın çarpıya basın.Bir haftalık deneme sürümü veriyor verileri sil diyerek yeniden bir hafta alabilirsiniz.

Android Sürümü için TIKLA 5 saniye bekle skip de
yedek link:http://link.tl/Y3Nm

İOS Sürümü için TIKLA 5 saniye bekle skip de
yedek link:http://link.tl/XQO6

PC Sürümü İçin TIKLA 5 saniye bekle skip de

-Psiphon Pro-
Tablette şuan hic kopmadı fakat üstteki vpn kadar hızlı değil.Fotoğraftaki ayarları yapıp bağlan deyin biraz bekleyince bağlanır.İndirme yapmak için üsttekini gezme vb. İcin bunu kullanmanız iş görür.

f@tih için psiphon pro apk indir

(İndir e basın 5 saniye bekleyip skip deyin)

Şimdilik en iyi vpn ler bunlar bu makale sürekli güncellenecektir yani yeni vpn ler eklenicek veya şifre vs değişirse hemen güncellenicek takipte kalın :)

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.