Header Ads

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2017


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Türkcell hattı olanlar için bip ile yapabilen bedava internet kampanyalarını göstericeğim.

Turkcell Hesabım Uygulamasını İndirin Ordan Salla Kazan yapın ama malesef sadece 4.5G uyumlu cihazlarda oluyor.Arkadaşınız varsa ondan yapabilirsiniz.

GNC UYGULAMASINI İNDİRİN 1 GB GELİCEK BİP MESSENGERDAN KEŞFET DEYİN GNC Yİ TAKİP EDİN SİZE DİYECEK HAFTALIK 2 GB Yİ SEÇİN BELEŞ HAFTALIK 2 GB GELİCEK.TABİKİDE GNCTURKCELL Lİ OLMANIZ LAZIM.DEĞİLSENİZ TC NIZI 2222 YE BAŞINDA GNC OLARAK GÖNDERİN.

ETK İZİN 2200 yazinca türkcell de 1 gb geliyor

TURKCELL HESABIM I İLK DEFA YÜKLEYİNCE 1 GB HEDİYE GELİYOR.BİP UYGULAMASININ VERİLERİNİ SİLİN BİDAHA GİRİN İNTERNETLERİ BİR DAHA ALIN :)

1-) ''Bip'' İle Her Gün Mesaj Gönderin 1GB Bedava İnternet Kazanın!
Bip uygulaması turkcellin çıkarttıgı whatsapp tarzı mesajlaşma uygulaması. Turkcell’in en çok kullanılan uygulaması olan Bip ile 5 gün boyunca hergün arkadaşlarınıza 10 mesaj gönderer
ek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirip 5 gün boyunca günde en az 10 mesaj, toplamda 50 mesaj göndermiş olmanız gerekiyor.Daha sonra Turkcell 1gb hediyenizi size yollayacaktır.

2-) Bip Messenger İle Grup Sohbeti Kur 1GB İnternet Kazan!
Yine Turkcellin BİP İle Sunduğu Bedava İnternet Kampanyasından Bahsedelim.. Bunun İçin telefonunuzun uygulama mağazasından BİP MESSENGER uygulamasını indirin ve açın telefon numaranızla giriş yaptıktan sonra bir grup sohbeti açın ve 2 arkadaşınızı bu sohbete ekleyin ve gruba bir mesaj yazın.Böylelikle 1Hafta geçerli 1GB İnternet paketinin sahibi olacaksınız.

3-) Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle 1GB Bedava İnternet Kazanın!
Turkcell Toplantıdayım ile Haftalık 1GB İnternet Kazanabilirsiniz.Peki Nasıl ? Öncelikle Program nedir ne işe yarar bundan bahsedelim;Turkcell Toplantıdayım uygulamasını App Store,
 Google Play gibi magazadan telefonunuza indirebilirsiniz.Peki bu uygulama ne işe yarar? Eğer önemli bir görüşmedeyseniz hemen uygulama içinden Toplantıdayım seçeneğini aktif ediyorsunuz.Böylelikle karşı tarafa sizin daha önceden belirlediğiniz bir sesli notu karşı tarafa dinletmiş oluyorsunuz.Gelelim bedava İnternete; uygulamaya İlk defa üye olanlara TURKCELL 1GB haftalık bedava internet veriyor. Turkcell bedava internet için Google Play’den Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirip kayıt olun.Size 1GB internet gönderilecektir.Eğer uygulamayı kullanmak isterseniz, Haftalık 3TL ile bu uygulamanın özelliğinden faydalanabilirsiniz.

4-) Turkcell Gollercepte 500MB Bedava İnternet Kazanın!
Turkcell Gollercepte ile takımınızın haberlerinden haberdar olur aynı zamanda 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell GollerCepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store
’dan ücretsiz olarak indirin ve uygulamayı açın.gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar kısmına gidip buradan abonelikler kısmından telefon numaranızı eklemeniz durumunda Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB bedava internet kazanabilirsiniz.
Aynı Zamanda uygulama içinden arkadaşlarınızıda uygulamayı indirmeye davet ederseniz her davet için ek 500mb kazanacaksınız.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.