Header Ads

En İyi Hacker FilmleriHerkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere en iyi hacker filmlerini paylaşıyorum.Hepsi birbirinden güzel izleme ve linkleriyle beraber sorunsuz hemen izleyebilirsiniz.Keyifli seyirler :)

Böyle daha fazla film serileri gelmesi için makaleyi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.İstek kutusunada istek serileri yazabilirsiniz.

WHO AM I (BEN KİMİM)

Bu filmi izlemeyen yoktur çoğunlukla ama izlemediyseniz kesinlikle izleyin.

BİLGİSAYAR KORSANI (THE HACKER)

Çalıntı kredi kartı işleriyle uğraşan bir hackerin filmi.


SNOWDEN
Amerikan hükümetinin "güvenlik" adı altında e-postalara, sosyal medya hesaplarına, cep telefonu mesajlarına, hard disklere, kredi kartı ekstelerine ve hatta bilgisayar kamerasına kadar erişebildiğini öğrenen Edward Snowden, hükümet gizli hesap olmadığını ve tüm bunların gizli kanunlarla yasallaştırıldığını 2013 Haziranı'nda tüm dünyaya duyurur. Snowden o anda “Amerikan tarihinin gördüğü en büyük vatan haini” ilan edilirken aynı zamanda da bir kahramana dönüşecektir... 
2014 yılında Laura Poitras tarafından Citizenfour adlı belgeseli hazırlanmış ve belgesel Oscar kazanmıştı. 3 Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone'un yönettiği filmde Snowden'ı Joseph Gordon-Levitt canlandırırken filmde ayrıca Shailene Woodley, Melissa Leo, Nicholas Cage, Zachary Quinto, Tom Wilkinson gibi ünlü oyuncular da yer alıyor. Luke Harling ile Anatoly Kucherena'nın yazdığı iki farklı kitabı kendisine kaynak alan Snowden'ın senaryosunu ise Kieran Fitzgerald ile Oliver Stone kaleme aldı.

Savaş Oyunları (WAR GAME)

David Lightman ın çeşitli sistemleri hacklediğini anlatan bir film.

BEŞİNCİ KUVVET

Haber sızdırma sitesi kurma ve büyüme yolunda olan çeşitli olaylar çıkan güzel bir filmi.Açık Pencereler (Open Windows)
Jill Gaddard yıldızı parlayan bir oyuncudur. Bir internet sitesinde yapılan çekilişte kendisi ile akşam yemeği kazanan Nick Chambers ile buluşmayı reddeder. Bunun üzerine Nick’i arayan ve Jill hakkında yardım edebileceğini söyleyen Chord devreye girer. Bunun üzerine Nick’in bilgisayarı basından Jill’in bilgisayarını izlemesini sağlar. Başlarda çok eğlenceli görünen bu teklif, zaman geçtikçe kötü bir hal alır. Nick, Chord tarafından kandırıldığını anladığında artık çok geçtir. Polisler Nick’i aramaktadır.
Hemen bu linkten izleyebilirsiniz.
https://ok.ru/videoembed/18687134456https://ok.ru/videoembed/18687134456

İNTERNETTE AV 
Asosyal bir hacker kızın filmi

THE HACKERS (HACKERLAR)
Henüz küçük bir çocuk olan Mark Stefane bir bilgisayar korsanıdır. Yazdığı bir virüs sebebiyle Abd gizli servisi tarafından takibe alınır. Bir süre sonra yakalanan genç hackerın 18 yaşına kadar bilgisayar kullanması yasaklanır. Filmin devamında ise lise döneminde bilgisayar korsanlığına merak salmış yetenekli gençlerin maceralarına yer verilmektedir.

HACKER (BLACKHAT)
Bilgisayar korsanlığının evrensel bir güç olduğunu gözler önüne seren yapım, başladığınızda bitirmeden kalkamayacağınız bir film. Chicago’dan Los Angeles ve Hong Kong’a kadar uzanan suç ağı ve siber dünyanın gerçek yüzü karşınıza çıkıyor. Filmin ilerleyen bölümlerinde kusursuz işlenen kurgu, bildiğiniz doğru ve yanlışları sorgulamanıza neden oluyor.
HEMEN BU LİNKTEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.
https://ok.ru/videoembed/27493599922


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.